Praca z wyjazdem do Francji

False
poniedziałek 23 kwietnia 2018

Znasz francuski? Jesteś gotowy na kilkumiesięczny pobyt we Francji i zdobycie nowych doświadczeń?

Nie zwlekaj i aplikuj na rekrutacja@soprasteria.com.

Jesteś już Pracownikiem Sopra Steria i interesuje Cię ta oferta? Daj nam znać jak najszybciej!

STRONKA

OBOWIĄZKI

Obsługa klientów francuskojęzycznych w zakresie zagadnień informatycznych,

zarządzanie przychodzącymi zgłoszeniami  zgodnie z dostarczonymi procedurami.

WYMAGANIA

  • Gotowość na wyjazd do Francji na szkolenie na okres od 6 miesięcy do 1 roku
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie minimum B1
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Chęć rozwoju kompetencji informatycznych

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pracę w środowisku międzynarodowym z wykorzystaniem języków obcych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Bezpłatne lekcje języków obcych w małych grupach,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w branży IT