Co zyskujesz będąc z nami

Dołączając do zespołu Sopra Steria Polska już od pierwszego dnia pracy zostaniesz objęty pakietem prywatnej opieki medycznej. Do programu na preferencyjnych warunkach możesz zapisać swoją najbliższą rodzinę. Możesz też ubezpieczyć się z nami na życie !

Masz dzieci i chciałabyś/chciałbyś wrócić do pracy.Nie masz pomysłu jak to zorganizować? - Pomożemy !Na terenie Katowic i Chorzowa współpracujemy z 3 placówkami żłobka i przedszkola "Bajkowa kraina" - oferujemy dofinansowanie.

 

 

 

Potrzebujesz wsparcia w nauce języków obcych ? Wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bezpłatnych lekcji języków: francuski, angielski, niemiecki. Dodatkowo 40 godzin tygodniowo praktyki języka - jesteśmy organizacją międzynarodową więc na co dzień speakamy, parlujemy i szprechamy!

Wspieramy Work-Life-Balance, dlatego oferujemy dofinansowanie karty multisport, home office, imprezy integracyjne. W czasie przerw możesz odpocząć w jednym z naszych relax-roomów. Nie masz czasu na lekarzy, ale zdrowie jest ważne. Dla naszych pracowników zorganizowaliśmy "Dzień zdrowia"- konsultacje, ćwiczenia i masaże - pierwsza edycja za nami czekamy na kolejne!




Dla osób spoza Katowic mamy atrakcyjny pakiet relokacyjny. Możemy zaoferować Ci zarówno wsparcie lokalowe, jak i finansowe. Możesz liczyć na nasze wsparcie w aklimatyzacji. 


Wszystkie benefity byłyby niczym, gdyby nie ludzie, którzy tworzą zespół Sopra Steria Polska. Gwarantujemy częste urodzinowe ciasto w kuchni ;)