Nasza misja

Nie wiadomo, co potrafi technologia. Jej możliwości są nieskończone.

Chociaż innowacje są fascynujące, rodzą również pytania o to, co stoi za wyścigiem po nowe pomysły i zmiany. Odpowiedzi nie zawsze są oczywiste lub proste.

W Sopra Steria naszą misją jest prowadzenie naszych klientów, partnerów i pracowników w kierunku odważnych wyborów poprzez wykorzystanie technologii cyfrowej do budowania pozytywnej przyszłości dla wszystkich. Wierzymy w technologię, ale także w naszą zdolność do wykorzystywania naszej zbiorowej inteligencji, aby pomóc światu iść naprzód.

Razem budujemy zdecydowanie obiecującą przyszłość, dostarczając wymierne rezultaty: trwałe rozwiązania, które mają pozytywny wpływ i w pełni integrują interakcje między światem cyfrowym a społeczeństwem.

Jesteśmy dopiero na początku tego, co możemy razem osiągnąć.

The world is how we shape it.

 

Odważniejsi razem

W Sopra Steria dążymy do stworzenia inspirującego środowiska zespołowego oraz areny wolności i dyskusji, która sprzyja rozwojowi umiejętności i przedsiębiorczości w społeczności napędzanej naszym pragnieniem wspólnego odniesienia sukcesu.

Wierzymy, że oprócz technologii, zbiorowa inteligencja, duch zespołowy i indywidualny talent każdego z nas mogą pomóc w trwałej transformacji i rozwoju świata.

Zachęcamy naszych pracowników do śmiałości, ciekawości i odpowiedzialności w celu odkrywania nowych możliwości i wykorzystywania innowacyjnych technologii, które przyniosą wszystkim pozytywne zmiany.

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności dzięki różnorodnym doświadczeniom z czołowymi europejskimi firmami.

Dołączenie do Sopra Steria oznacza bycie częścią skoncentrowanej na ludziach przygody w ramach niezależnej Grupy, która wykorzystuje w pełni technologię cyfrową do budowania pozytywnej przyszłości dla wszystkich.